Jak je možné, že v Látkobraní odesíláme balíčky ihned ?

5.8.2021

Pro nové zákaznice příjemné překvapení, pro pravidelné zákaznice jistota - to je rychlost se kterou balíček s látkami odesíláme.

Látkobraní totiž tvoří nadšení lidé, kteří svou práci dělají srdcem a látkami prostě všichni žijeme :-) Užíváme si nejenom každodenní "vánoce", když  k nám přicházejí nové a nové látky. Stejně tak si ale užíváme i loučení s našimi látkovými mazlíčky, protože se u nás většinou moc neohřejí. 

Jakmile za svou objednávku zákaznice zaplatí, tak hned jdeme balit. A pomáhá nám v tom spousta technických vychytávek a vymožeností. Takže díky tomu, se můžeme pochlubit následující statistikou od srpna 2020 do srpna 2021, kdy jsme 46% objednávek odeslali ještě ten samý den co zákaznice za objednávku zaplatili. A dalších 37% objednávek hned následující den. Celkem tedy 83% objednávek je vyřízeno prakticky obratem. A dopravci více než 90% balíčků doručili hned následující den po odeslání. 

Rychlost odesílání balíčků z Latkobrani.cz

A pokud Vás zajímá skutečné tajemství naší rychlosti, natočili jsme krátké video, kde jej odhalujeme :-)Zobrazit všechny výsledky
Zavřít