Jarní nálada v eukalyptu

6.3.2020

Eukalyptus, neboli blahovičník, pro samou parádu.

S přicházejícím jarním počasím a sluníčkem se nám povedlo naskladnit opravdu krásné a kvalitní látky s potiskem eukalyptových listů.

Eukalypus, neboli blahovičník má léčivé účinky. Listy a kůra se tradičně používali při nachlazení, bolesti zubů, chřipce, horečkách, ale i po uštknutí hadem. Z eukalyptu se vyrábí i med. V Austrálii je považován za vůbec ten nejlepší. 

Z naší krásné eukalyptové látky zase šila naše šikulka Kristýnka. Doporučujeme ji sledovat na jejím Instagramu, kde zveřejňuje své krásné a vkusné výrobky. Pokud by někdo měl zájem o šaty či něco jiného od Kristý, kontaktuje ji buď právě na instagramu nebo na khylska@centrum.cz. 

Krásné a nápadité fotky nafotila naše oblíbená blogerka a fotografka Janča, kterou doporučujeme sledovat na jejím blogu plném inspirací. 

Úplet s eukalyptem se nám povedlo úspěšně znovu naskladnit. Podařilo se nám sehnat i úplet s jiným designem eukalyptu.  Pokud jsme fotkami někoho inspirovali, tak neváhejte objednávat, protože je o ně velký zájem :-). Máte dotaz?