Mušelín – pro léto jako stvořený!

22.6.2021

Pod pojmem mušelín, případně také dvojitá gázovina, se ukrývá úžasná přírodní látka, která Vás okouzlí svou jemností a prodyšností. V horkých letních dnech navíc oceníte, že je lehoučká jako dech a rychle schne.

S mušelínem zažije Váš šatník doslova průvan, můžete z něj vytvořit šaty, sukně, tuniky, halenky, košile, kraťasy i kalhoty. Cizí mu nebude ani bohémský styl. Nepatří mezi žádná tajemství, že velké obliby se těší také u „maminek“, které v něm neomylně spatřují ideální materiál pro oblečení svých nejmenších. Jeho variabilita nezná mezí - výborně poslouží také při výrobě doplňků. Skvěle se hodí na dečky, osušky nebo vzdušné závěsy.

Srovnejte pevné kraje na sebe a nebojte se střihnout. Při šití sice potřebuje trošku usměrnit, ale výsledek bude určitě stát za to! Vystačíte si s běžnou či strečovou jehlou a chybu neuděláte s téměř žádnou nití (hedvábné, bavlněné, syntetické, kombinace bavlna-polyester).

Věřím, že Vás nadchne stejně jako mě a budu se těšit na Vaše výtvory!

VAŠE KARMÉLIE


P. S. Za foto úžasných modelů (dítek i oblečení) děkujeme paní Klápště, jejíž výrobky můžete najít pod značkou CupiDup (dětské capáčky) a Mušelína (dětské doplňky).