Flanelová revoluce

14.2.2023

Zahřeje na těle i na duši...:-)

Také máte flanel zařazený v kategorii „ pro dědu na košili dobrý“? Tak si ho z ní honem rychle vyndejte, protože flanel prožívá revoluci. :-) A není se čemu divit.  Jedná se o 100% bavlnu, tudíž pohodlíčko je zaručeno, ať už si z něj vytvoříte cokoliv.  A navíc hřeje!

Většina z nás zná flanel zejména v podobě košil. Už dávno není pravdou, že je flanelová košile symbolem módy jen pro již zmíněné seniory či dřevorubce.

Flanelová košile a její typický károvaný vzor je v kurzu a můžeme ho kolem sebe vidět čím dál častěji. A to jak u mužů, tak u žen. Ženy můžou navíc přednosti flanelu využít i při šití šatů. Pokud patříte k těm, co se šatů nerady vzdávají i když za oknem udeří mrazíky, budete z hřejivého flanelu nadšené. Naděláte parádu a budete v teploučku. Samozřejmě je potřeba myslet na to, že materiál není pružný, ale šaty volnějšího či košilového střihu nejsou při tvoření z flanelu žádný problém.

 

V nabídce máme flanelové kostičky ve všemožných odstínech, ať už zvolíte černobílou klasiku, odstíny do červena, modra či kostičky vynecháte a vyberete jednobarevnou variantu. Na své si přijde zkrátka každý!

Nemalý výběr u nás najdete i v dětsky motivovaných flanelech, které budou skvělé na pyžamka. A když už jsme u toho nocování, flanelové povlečení, které si vlastnoručně spíchnete, bude chlouba Vaší zimní ložnice. Flanel totiž nejen skvěle uchovává tělesné teplo, ale navíc má i dobrou prodyšnost. Na chladné zimní večery (opepřené energetickou krizí) je flanel prostě skvělý parťák! :-)

Jako novinku jsme naskladnili flanel s jemným vzorem proužků a kostiček s vyšší gramáží, který ocení i ti největší zmrzlíci.:-)  

   Zobrazit všechny výsledky
Zavřít